středa 4. prosince 2013

COŽE?

Dnes jsme si z Kunovic přivezli ostudnou porážku! Na tamním koberci (nikdy předtím jsem takovou věc neviděla!) jsme prohráli 3:5 v neuvěřitelné kombinaci – kluci všechno prohráli, holky všechno vyhrály. To tu ještě nebylo! Začalo se mužskýma deblama. Zpočátku to vypadalo, že se naši borci na tom koberci nerozběhnou, v průběhu se skóre trochu srovnalo, Jarda s Mirou uzmuli druhý set, ale třetí neudrželi. Na vedlejším kurtu marně bojovali Jiřík s Liborem. 0:2. Následoval ženský debl v podání Petry a yuyi. Kazily jsme, vyhazovaly se, byly nervózní, málo zkracovaly údery (yuya), trochu se pletly (yuya), házely raketou (yuya), ale nakonec jsme vybojovaly závěrečné míče a připsaly první bod. Mezitím Mira potupně podlehl šlachovitému borci v zeleném dresu. 1:3. Poté na kurty nastoupili zbývající mužské singly: Jarda s blondýnem a Libor s knihovníkem. Zdálo se, že Jarda nasadil svou oblíbenou taktiku první set buchnout, aby si potom mohl další dva pořádně užít, ale na konci druhého setu neudržel vedení 19:15 a třetí set se nekonal. Libor se v souboji s knihovníkem v černém úboru také moc nevyznamenal, těžko říct, jestli byl fascinován jeho zjevem stejně jako já s Petrou, nebo jestli u toho prostě spal. Po půl deváté a za stavu 1:5, když už jsme byli všichni docela zmrzlí a nasraní, odstartoval mix a ženský singl. Po počátečním přetahování se singla ujmula Petra... a dobře udělala. V prvním setu lehce vyrovnaně, v druhém už přesvědčivě porazila soupeřku a vybojovala druhý bod. Jiřík s yuyou v mixu už jenom stáhli děsivé skóre na výsledných 3:5. Cesta zpátky do Brna přes ztemnělé Buchlovské kopce byla pramálo radostná. Proč, hoši? Jak poznamenala trefně Petra, možná bychom si místo trenéra měli najmout psychologa. Podrobné výsledky ZDE. Dobrou noc.