úterý 14. ledna 2014

S Podivínem 6:2!!!

Ad obr.: zatím pouze začátek přímého přenosu mezi yuyou a Bárou, Bára evidentně nevěřila svým očím! Zevrubnější popis bude následovat.
TAK JDEME NA TO!
V pondělí se šťastným datem 13. ledna jsme vyrazili do Podivína, zatím posledního týmu v pořadí tabulky. Nechávalo nás to vcelku chladnými, zvláště Mira byl po prohře v Kunovicích (ano ještě pořád) značně skeptický. U Baumaxu jsme se posilnili domácími cupcaky (yuya cuisine) a vydali se na cestu. Po zodpovědné rozehrávce nastoupili na kurty první singl a babská čtyřka. Oba zápasy se hrály na tři sety, Mirův protihráč se málem Rozsypal (:-), bod přesto nezískal, Mira si evidentně potřeboval zchladit žáhu. Děvčata přijela v maximálním oslabení. Po nehrající Báře se z účasti omluvila i zdatná mixařka Petra, která musela plnit rodičovské povinnosti. Katka s yuyou nicméně nepodcenily přípravu a v neděli v podvečer poctivě potrénovaly, navíc si luply homeopatika a po ztrátě prvního setu se do toho pořádně opřely a vybojovaly druhý bod. Následoval druhý debl, ve kterém nastoupili Jiřík s Honzíkem a po dvou vítězných setech připsali další bod. 3:0! Na vedlejším kurtu se přetahovala naše Katka s jejich Katkou, zpočátku to vypadalo vyrovnaně, v druhém setu už naše borkyně soupeřku s přehledem převálcovala a čtvrtý bod byl doma. Neuvěřitelné! Za stavu 4:0 nastoupili Jarda s Mirou na prvního debla. Prohráli, co už. Určitě se snažili, ale komentář nedodám, neb jsem ve stejný okamžik zápolila na mixu s Jiříkem. Po vítězném prvním setu se soupeři trochu namotivovali a sebrali nám druhý set, třetí set se vyvíjel velmi napínavě a vyrovnaně až do doby, kdy yuya dostala košíkem mezi oči (nechápu, proč mi všichni pořád útočí na hlavu!), pokazila asi pět míčů v řadě, ale pak... se štěstíčko přesunulo zpátky na naši polovinu kurtu, vyrovnali jsme a nakonec zvítězili! Trošku tomu pomohl poslední míč soupeře zahraný do autu, ale rozhodující pátý bod, a tím pádem vítězství, putoval k VUT a všem spadl kámen ze srdce. Jako poslední se hrály dvojka a trojka mužské singly. Jarda svému soupeři nedovolil více než 10 bodů a posílil celkové vedení na 6:1. Liborovi se tentokrát nedařilo, ale to už naštěstí nikomu nevadilo. Ale bojoval, ne že ne! Díky, přátelé, 6:2 je krásný výsledek. A něco na závěr: 1. yuya dostala jako bolestné po kalíšku meruňky, moc dobré to bylo. 2. Cestou zpátky jsme zabloudili, naštěstí nás Mira telefonátem z vedoucího vozu zachránil a dokonce se nám podařilo i včas natankovat. 3. Nejlepší zpráva bezesporu je, že Bára je zrehabilitovaná (aspoň se tak tváří) a ohlásila návrat na kurty! Howgh.